O nás

Vše co potřebujete o OROOM vědět

(Ta)jemný zážitek

pro pár v Brně
videoImage

Zakladatel OROOM se představuje

Inovativní koncept zážitkových pokojů OROOM vychází z mé letité lásky k cestování a improdivadlu. Namísto dalších herců zde navíc využíváme živé prvky založené na technologiích. V jednu chvíli jste pozorným divákem, za malý okamžik máte prostor experimentovat na vlastní kůži.

Zakladatel OROOM

Nový společný prožitek

Společně s vaším partnerem máte jedinečnou možnost splynout s prostředím a příběhem.

Díky autentickým rekvizitám a strhujícím příběhům se můžete lépe poznat. Zkrátka dostanete čas se věnovat sami sobě tak, jak to prožívali lidé v dané době i prostředí. Třeba ve feudálním Japonsku, kde prožijete třaskavý příběh lásky milenců ze 2 znepřátelených klanů.

Může to být ta nejlepší investice do vašeho vztahu.

Věřím, že návštěva OROOM předčí vaše očekávání a naše příběhy si užijete. Máte otázky nebo nápady na vylepšení dějových linek, prostor nebo vybavení? Chcete si otevřít vlastní pobočku OROOM? Výborně. Zavolejte mi na +420 603 476 790 nebo mi napište na facebook.com/frantisek.chury.

František Churý, zakladatel OROOM

Zakladatel OROOM 2

Čistota na prvním místě

Každý kout pokoje je před vaší návštěvou pečlivě uklizen a dezinfikován. Také rekvizity jsou buď jednorázové, nebo prané a důkladně čištěné i dezinfikované.

Dokonalé soukromí

Do pokoje se dostanete zadáním kódu dveří. Žádnou živou obsluhu tak nepotkáte. OROOM se navíc nachází v tiché ulici, kde nebudete ničím rušeni.

[zakladatel oroom-picture][zakladatel oroom-picture]