Nabídka pokojů

pro pár v Brně

pro pár v Brně

Zažijte překvapivé seznámení v jiné roli, odlišné době i prostředí. Probuďte v partnerovi skryté touhy, překonejte nástrahy a naplno si užijte milostné jiskření.

Nekonvenční pokoje s příběhem v Brně

K dispozici vám bude netradiční nabídka drobných výzev a různých aktivit. Máte jedinečnou možnost na vlastní kůži vyzkoušet různé role z milostných románů a sofistikovaných předloh.

Využijte naplno až 16hodinový prostor a objevte své druhé já. Prožijte s partnerem neopakovatelné chvíle daleko od zbytku světa a běžných starostí. Věnujte se jen sobě navzájem, poznejte se z nových stránek a zažijte dokonalé sblížení. Může to být ta nejlepší investice do vašeho vztahu.

Image altImage alt
indie
indie

Indie - Zakázaná láska

indie
Avatar imageJana Kňourková

"Pokud chcete utéct na chvíli realitě, tak OROOM je přesně místo pro Vás. Krásně propracované do detailů a příběhy, které Vás pohltí. Rozhodně místo, kam se chci podívat znovu."

Recenze převzata z Google

indie
havanahavana
havana

Havana - Kubánské pokušení

havana
Avatar imageŠárka Moravcová

"Jako zážitek skvělá volba! Poutavý příběh, který vtáhne, vlastní bar a ještě poznáte svoji polovičku po další stránce jako bonus."

Recenze převzata z Google

japonsko
japonsko

Japonsko - Tajemství klanů

japonsko
Avatar imageSofie Buchtová

"Příjemné prostředí vás již na začátku vtáhne do děje, během kterého zapomenete na vše kolem vás. Pobyt jsme si s partnerem náramně užili. V pokoji je vše promyšleno do posledního detailu a hravý příběh zajistí, že se celý večer nebudete nudit."

Recenze převzata z Google

japonsko
stpetersburg
stpetersburg
stpetersburg

St. Petersburg - Pravidla moci

stpetersburg
Avatar imageKamil Franz

"Vřele doporučuji vyzkoušet! Velice pěkná zkušenost kde jsme byli oba se ženou nadšeni z celkové atmosféry, příběhu a vůbec všeho."

Recenze převzata z Google