Nabídka pokojů

pro pár v Brně

pro pár v Brně

Zažijte překvapivé seznámení v jiné roli, odlišné době i prostředí. Probuďte v partnerovi skryté touhy, překonejte nástrahy a naplno si užijte milostné jiskření.

Nekonvenční pokoje s příběhem v Brně

K dispozici vám bude netradiční nabídka drobných výzev a různých aktivit. Máte jedinečnou možnost na vlastní kůži vyzkoušet různé role z milostných románů a sofistikovaných předloh.

Využijte naplno až 16hodinový prostor a objevte své druhé já. Prožijte s partnerem neopakovatelné chvíle daleko od zbytku světa a běžných starostí. Věnujte se jen sobě navzájem, poznejte se z nových stránek a zažijte dokonalé sblížení. Může to být ta nejlepší investice do vašeho vztahu.

HavanaJaponsko
indie

Indie - Zakázaná láska

Avatar imageJan Verner

"S přítelkyní jsme se bez dlouhých rozpaků rozhodli OROOM vyzkoušet. Za nás zatím 9 z 10 možných, proto, že byly zatím na výběr 2 pokoje. Pokud přibudou další, tak se hnedka vracíme."

Recenze převzata z Google

havanahavana
havana

Havana - Kubánské pokušení

havana
Avatar imageLenka Klímová

"Skvěle investované peníze i čas do toho nejcennějšího - do vztahu. Alespoň na chvíli se nám podařilo odcestovat na dalekou Kubu a nechat starosti doslova za dveřmi."

Recenze převzata z Google

japonsko

Japonsko - Tajemství klanů

Avatar imageSofie Buchtová

"Příjemné prostředí vás již na začátku vtáhne do děje, během kterého zapomenete na vše kolem vás. Pobyt jsme si s partnerem náramně užili. V pokoji je vše promyšleno do posledního detailu a hravý příběh zajistí, že se celý večer nebudete nudit."

Recenze převzata z Google

stpetersburg

St. Petersburg - Pravidla moci

Avatar imageLenka Musilová

"Originální nápad. Krásné prostředí, které vás ihned vtáhne do děje. Vše promyšleno do detailu. Jakmile zkusíte jeden z pokojů budete chtít vyzkoušet další. Doporučuji všemi deseti :)"

Recenze převzata z Google